Konference Teorie a praxe v odpadovém hospodářství v Ústí nad Labem

12.10.2011

V úterý 11. října 2011 se na Krajském úřadě Ústeckého kraje uskutečnil již druhý ročník konference Teorie a praxe v odpadovém hospodářství. Jejím pořadatelem byl Ústecký kraj a Autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s.

Tradiční konference, nad kterou měl záštitu Arno Fišera, náměstka hejtmanky Ústeckého kraje, se zúčastnilo 112 zástupců měst a obcí, státní správy, odpadářských firem a odborné veřejnosti.

Program konference se skládal ze tří bloků - jeden blok teorie a dva bloky dobrých příkladů praxe z celé ČR. "Do programu konference se nám podařilo získat přednášející z měst a obcí, kde jsou zavedeny opravdu efektivní a zajímavé systémy odpadového hospodářství," řekla Ida Svobodová za organizátora Envicon s.r.o.

S největším zájmem účastníků se ale setkal blok příkladů dobré praxe. Se svým příspěvkem vystoupil na této konferenci také ředitel pro realizaci AGRO-EKO spol. s r.o. Ing. Jiří Adámek, který prezentoval "Zpracování bioodpadu na území obce Jemnice a města Zlína metodou aerobní fermentace."

Sídlo: AGRO-EKO spol. s r.o. Elektrárenská 66, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!