Konference Teorie a praxe v odpadovém hospodářství v Liberci

10.10.2011

Liberecký kraj, AOS Eko-kom a Envicon s.r.o. uspořádaly pod záštitou krajského radního pro zemědělství a životní prostředí Jaroslava Podzimka v sídle Libereckého kraje konferenci nazvanou Teorie a praxe v odpadovém hospodářství. Konference se konala 6. října 2011 a byla určena všem zástupcům měst a obcí, státní správě, odpadovým firmám a odborné veřejnosti. "Letošní program byl věnován ekonomice odpadového hospodářství, integrovanému systému nakládání s odpady i nové legislativě," řekl radní.

Program konference se skládal ze tří bloků - jeden blok teorie a dva bloky dobrých příkladů praxe z celé ČR. "Do programu konference se nám podařilo získat přednášející z měst a obcí, kde jsou zavedeny opravdu efektivní a zajímavé systémy odpadového hospodářství. Jednalo se o inspirativní příklady," zhodnotila za pořadatele Ida Svobodová.

Se svým příspěvkem vystoupil na této konferenci také ředitel pro obchod a marketing AGRO-EKO spol. s r.o. Ing. Petr Heřman, který prezentoval "Zpracování bioodpadu na území obce Jemnice a města Zlína metodou aerobní fermentace."

"Výstupy konference ukazují, že téma odpadového hospodářství obce je stále aktuální problematikou a prezentace formou dobrých příkladů se setkalo s velkým ohlasem a přijetím u účastníků konference," zdůraznil Jaroslav Podzimek.

Sídlo: AGRO-EKO spol. s r.o. Elektrárenská 66, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!