ECOFAIR 2011 - 8. Mezinárodní veletrh ochrany životního prostředí

18.10.2011

Ve dnech 12.-14. října 2011 se konal v Bělehradě "ECOFAIR 2011", 8. MEZINÁRODNÍ VELETRH OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. Tohoto veletrhu se zúčastnili i zástupci společnosti AGRO-EKO pro oblast Chorvatska a Srbska.

Veletrh ECOFAIR 2011 je hlavní veletrh týkající se životního prostředí v Srbsku, na kterém své výrobky a služby prezentují stovky vystavovatelů z desítek zemí světa, a který ročně navštíví tisíce návštěvníků.

Tento veletrh se koná pod patronátem Hospodářské komory ČR a je zařazen do programu OPPI.

Veletržní program zahrnoval mimo jiné oblastní řešení ochrany životního prostředí, ochranu přírody a využití přírodního bohatství, strategie, projekty a edukativní programy na ochranu životního prostředí a přírody, možnosti mezinárodní spolupráce a strategie.

Ekologie je v Srbsku velmi perspektivní obor - v souvislosti s přejímání standardů EU čekají na velké investice. Po získání statusu kandidátské země EU (pravděpodobně koncem tohoto roku), by na financování řady projektů mohly být čerpány i prostředky z fondů EU.

Další informace najdete zde:

https://www.enviweb.cz/clanek/archiv/88978/8-mezinarodnim-veletrhu-ochrany-zivotniho-prostredi-ecofair

Zpět na aktuality


ECOFAIR 2011 - 8. International Traid fair of Environmental protection
Eco Fair 2011 in Serbia is one of the highly prestigious trade events for the environmental sector.

The event will feature leading industry professionals and entrepreneurs from all over the world. The show aims to provide comprehensive information on environmental protection, nature protection, management of natural resources, strategy products and environmental solutions. The 8th International Fair of Environmental Protection 2011 is one of the exclusive venues to find an enormous range of environment related products and service as well as to observe the current market situation.

https://www.enviweb.cz/clanek/archiv/88978/8-mezinarodnim-veletrhu-ochrany-zivotniho-prostredi-ecofair

Sídlo: AGRO-EKO spol. s r.o. Elektrárenská 66, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!